Člen zásahovej jednotky

Súkromná bezpečnostná služba SHIELD, spol. s r.o.

Miesto výkonu práce: Michalovce

Dátum nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Plat: 1 200 - 1 300 EUR/mesiac+nadčas +osobné hodnotenie (pohyblivá zložka) +diéty na služobných cestách

Výhody / Benefit:
V súkromnej bezpečnostnej službe SHIELD sa podieľame na neustálom zvyšovaní kvalifikácie a odbornosti zamestnancov a to v oblastiach ako napríklad kynológia, sebaobrana, prvá pomoc, manipulácia so zbraňou, streľby,... V prípade, že nie ste držiteľom zbrojného preukazu, pomôžeme vám k jeho nadobudnutiu odbornou prípravou a pokryjeme aj potrebné nevyhnutné finančné náklady. Poskytujeme pravidelné komunikačné školenia a iné kurzy a školenia pre nadobudnutie rôznych certifikátov a oprávnení a to všetko pod dohľadom expertov a kvalifikovaných odborníkov. Ďalším benefitom je organizovanie firemných „teambuildingov“ a iné...
Popis pracovného miesta:
Činnosť zásahovej jednotky je vcelku široká a zahŕňa sledovanie monitorovacích kamier a obsluhu pultu centrálnej ochrany (PCO), reagovať na alarmy a reagovať včas. V prípade, že pracovník slúžiaci pri PCO vyhodnotí na chránenom objekte narušenie, okamžite je vysielaná motorizovaná jednotka pozostávajúca z minimálne dvoch členov a služobného psa. Pri obhliadke priestorov je povinnosťou zaistiť bezpečnosť a ochranu majetku a osôb. Nepravidelné hliadkovanie pomáha vytvárať viditeľnú prítomnosť, ktorá môže odradiť potenciálnych narušiteľov.
Podávanie reportov o činnosti veliteľovi zásahovej jednotky. Zabezpečovanie bezpečnosti pri športových a kultúrnych podujatiach. Zabezpečovanie osobnej ochrany. Povinné pravidelné kurzy a školenia (organizované a hradené zamestnávateľom).
a iné...
Podmienky na uchádzača:
uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Základy

Vodičský preukaz

B
Kontaktná osoba: Amália Dziurová
Telefón: +421566435781
Email: