Obchodný zástupca – predaj IT a elektra

Extreme Computers

Miesto výkonu práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Dátum nástupu: Dohodou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Plat: 1 200 - 2 200 EUR/mesiac

Výhody / Benefit:
Motivujúce finančné ohodnotenie
Stabilné dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Flexibilná pracovná doba
Zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore
Práca s najnovšími technológiami v mladom kolektíve
Auto, notebook, mobil
Popis pracovného miesta:
Koho hľadáme?
Do nášho mladého kolektívu hľadáme obchodného zástupcu. Nevieš, čo táto práca obnáša? Radi Ti to objasníme. Obchodník prezentuje, ponúka a predvádza technológie, služby alebo tovar (servisné zmluvy, inštalácie, tlačiarne, kamerové systémy,... ) spoločnosti, ktorú zastupuje. Získava nových zákazníkov, pripravuje obchodné a cenové ponuky. Vyhľadáva potencionálnych obchodných partnerov, stará sa o zákazníkov od oslovenia, až do ukončenia obchodu. Ak sa jedná o stáleho zákazníka, tak preberá o neho starostlivosť. Vedie obchodné stretnutia, pripravuje obchodné ponuky a cestuje za zákazníkmi.

Čo budeš predávať?
Budeš predávať počítače, tlačiarne, IT služby, smart zariadenia, kamerové systémy, prácu technikov a všetko, o čo budú mať Tvoji potencionálni zákazníci záujem. Denne pošleš veľa emailov, urobíš mnoho telefonátov, popritom absolvuješ stretnutia (a kávičky) so zákazníkmi a na základe týchto stretnutí pošleš zákazníkom cenové ponuky, ktoré by ich mohli osloviť a naplniť ich očakávania. Ak to vyjde, objednávku zadáš do systému a hotovo. Môžeš sa tešiť, že Ťa Tvoji kolegovia pochvália, aký si šikovný odborník.

Komu budeš predávať?
Ročne predáme množstvo technologických vychytávok a realizujeme množstvo zákaziek, a máme veľa spokojných klientov. Našimi zákazníkmi sú menšie, ale aj väčšie firmy, školy, materské školy, obce a rôzne organizácie. Je to len na Tebe koho oslovíš a s kým vybuduješ biznis. Dávame Ti v tomto smere voľnú ruku.

Prečo hľadáme obchodníkov?
Máme veľa kvalitných a atraktívnych produktov, ktoré naši klienti potrebujú, no my ich nestíhame predávať, pretože sa venujeme zákazníkom, ktorí nás navštívia na predajni. Taktiež nemáme dostatok času na to, aby sme sa im venovali v takej miere, ako je to potrebné. Práve preto rozširujeme náš tím práve o obchodníkov, ktorí nás budú kvalitne reprezentovať a budú budovať a udržiavať obchodné vzťahy s existujúcimi, aj potencionálnymi zákazníkmi.

Za koľko?
Ak budeš pracovať v Extreme Computers, tak zistíš, že peniaze sú síce dôležité, ale základom je príjemná práca v priateľskom kolektíve. Tú u nás určite nájdeš. Rozumieme však, že "všetci platíme účty", takže aj plat bude fajn a iste sa dohodneme tak, aby si bol spokojný/-á. Základný plat je 1200 Eur /mes. + mesačné odmeny v závislosti od plnenia stanovených cieľov a plánov.
Skúsený a pracovitý obchodník by mal u nás zarábať od 1200-2200 Eur a viac /mesačne. V prípade úspešných projektov a zákaziek, to môže byť aj viac, plat u nás nie je zhora nijako ohraničený. Všetko záleží od Tvojej šikovnosti. Úprimne chceme, aby si bol u nás spokojný/-á, a zarobil/-a si toľko, koľko potrebuješ na svoj pohodlný život.
Podmienky na uchádzača:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
predaj, marketing
Ostatné znalosti
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
1
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Kontaktná osoba: Dávid Vorčák
Telefón: +421903609837
Email: