Vedúci závodu Martin

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Martin

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 500 – 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1500 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 1000 Eur/ mesačne + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu so silným vodcovským duchom a vášňou pre riadenie ľudí a procesov!

Ak ste typ človeka, ktorý neustále hľadá výzvy a vie si udržať prehľad aj v najnáročnejších situáciách, potom by ste mohli byť ideálnym kandidátom na túto pozíciu.

Naša firma aktuálne obsadzuje pozíciu skúseného manažéra, ktorý prevezme zodpovednú úlohu v riadení prevádzok v Martinskom kraji a stane sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Ako vedúci jedného z našich kľúčových závodov, budete mať príležitosť získať cenné skúsenosti v dynamickom odvetví, ktoré je nevyhnutné pre trvalo udržateľný rozvoj.
Vaše úlohy budú zahŕňať zabezpečenie plynulého chodu prevádzok v Martine a v Liptovskom Mikuláši, spolu s miestnymi výkupňami v regióne. Budete viesť tím približne 20 zamestnancov a zabezpečovať efektívne procesy pri spracovaní recyklovateľných surovín.

Okrem toho budete zodpovedný za dodržiavanie interných postupov a legislatívnych noriem v oblasti životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany. Ako komunikačný partner pre firemných zákazníkov, budete udržiavať efektívnu komunikáciu a zabezpečovať potreby klientov.

Po nástupe na túto pozíciu Vám poskytneme komplexné školenie a podporu na realizáciu Vašich nápadov. Vaše úsilie bude odmeňované vrátane možnosti získavať ročné bonusy za dosiahnuté úspechy.

Ak ste ambiciózny a chcete sa stať inšpiratívnym lídrom, ponúkame Vám priestor na využitie vašich manažérskych schopností, komunikačných zručností a technického know-how.

Navyše poskytujeme priestor na vyjadrenie Vašich názorov a návrhov, ktoré prispievajú k vytváraniu efektívnejších postupov a procesov. Zabezpečíme potrebné zázemie a podporu pre realizáciu Vašich ďalších nápadov. Správnou motiváciou bude aj odmena za prínosný prístup k práci. Okrem toho poskytujeme ďalšie vzdelávanie a budeme stáť pri Vás pri profesijnom raste.

Ak oceníte priamu komunikáciu, vysoké pracovné nasadenie a schopnosť tímovej spolupráce, zapojte sa do výberového konania a dajte nám vedieť o svojom záujme!

Akí sme ľudia?
Kladieme dôraz na vysoké pracovné nasadenie a férovú komunikáciu. Aj keď máme vysoké očakávania, neváhame pomôcť a radi poradíme. Vo svojich kolegoch oceníme, keď poskytujú informácie a materiály komplexne a včas plnia svoje pracovné úlohy. Avšak vieme aj „vtipkovať“ a vážime si ochotu, úprimnosť a priateľstvo:-)

V prípade, ak máte záujem o túto pracovnú ponuku, dajte nám o sebe vedieť a zapojte sa do výberového konania!

Zamestnanecké výhody, benefity

Služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely).
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Informácie o výberovom konaní

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo – Pokročilý
Microsoft Office – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis