Servisný technik

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať pre lídra v oblasti automatizácie? U nás v Asseco CEIT sa venujeme logistickým, digitálnym a taktiež optimalizačným riešeniam, dodávame automatizované zariadenia AGV, AMR a poskytujeme aj samotný servis. Zariadenia sú automatizované robotické dopravníky, ktoré zabezpečujú pohyb a manipuláciu materiálov vo svete priemyslu a logistiky. Tieto zariadenia sú vybavené pokročilou technológiou, ktorá im umožňuje samostatne navigovať a vykonávať rôzne úlohy.

Hľadáme skúseného a motivovaného Servisného technika, ktorý bude zodpovedať za ich údržbu, opravy, pravidelný servis a riešenie problémov na zariadeniach. Pre nášho nového kolegu máme pripravený adaptačný proces, počas ktorého Ťa zaškolíme do našich AGV zariadení. Pracovať budeš v tíme priateľských kolegov.

Zamestnanecké výhody, benefity

Motivačný systém odmeňovania
Stravné nad rámec zákona
Príspevok do Kafetérie – 200€/ rok – bohatý sociálny program ( podpora kultúrneho využitia, športové aktivity, cestovanie, referenčný bonus, príspevky pri narodení dieťaťa, sobáši,.. )
Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
Niekoľko firemných akcií v roku
Nápoje zdarma (káva, čaj)
Príspevky pri sobáši a narodení dieťaťa

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorého zaujímajú technológie a logistika a dokáže sa začleniť do tímovej práce našich kolegov a má elektrotechnickú vyhlášku min. §21.
Táto pozícia je vhodná pre absolventa strednej / vysokej školy s technickým a strojárskym zameraním, vzdelanie je výhodou nie však podmienkou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Janigová