Operátor zariadení údržby tlakových fliaš

Messer Tatragas spol. s r. o.

Miesto práce
Šaľa

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
1 015 EUR/mesiac- tarifná mzda 1015,00 EUR + variabilná výkonnostná odmena 108,00 EUR spolu tvoria základnú mesačnú mzdu – k mesačnej mzde: kvalifikačná odmena, odmena za výkon, K základnej mesačnej mzde sú vyplácané príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy a Zákonníka práce. – základná mesačná mzda x 13,8/rok ( 12 x základná mesačná mzda + dovolenková mzda vo výške 80% základnej mesačnej mzdy a vianočná odmena vo výške 100% základnej mesačnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zariadení pri údržbe tlakových fliaš

Zamestnanecké výhody, benefity

– ročný plat vo výške základná mesačná mzda x 13,8
– mesačné príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy, mesačná mzda po príplatkoch až do 1500,00€/brutto,
– mesačná odmena za pracovný výkon z fondu vedúceho,
– odmena za výsledok hospodárenia vo výške 20%-30% z mesačnej mzdy
– stravná karta (v hodnote 5,85€ / 1 lístok- z toho príspevok zamestnanca je vo výške 1,62€)
– príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
– dovolenka na zotavenie – jednotná výmera pre všetkých zamestnancov 6 týždňov
– týždenný pracovný čas 37,5 hod
– dvojzmenná prevádzka (ranná a poobedňajšia zmena)
– ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov (firemné akcie a aktivity, odmeny pri pracovných a životných jubileách, príspevok na Multišport kartu, príspevok na dopravu, sociálna starostlivosť o zamestnancov).

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na „poslať spoločnosti životopis“.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho CV a prejavený záujem o zamestnanie v našej spoločnosti. Hoci sa snažíme odpovedať na každú prijatú žiadosť, s veľkou ľútosťou Vám oznamujeme, že sa nám nepodarí odpovedať na každý zaslaný životopis.
Ak nás Váš životopis zaujal a vidíme vo Vás potenciál pre našu spoločnosť, určite sa s Vami spojíme.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

„Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí nám zašlú svoj profesijný životopis prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk, budeme spracúvať na účely výberového konania. Poskytnutie údajov uchádzača je nevyhnutné na účasť vo výberovom konaní. Osobné údaje uchádzačov v rozsahu údajov uvedených v životopise, motivačnom liste, iných zaslaných prílohách a ďalších údajov získaných na uvedený účel v priebehu výberového konania (napr. pri osobnom pohovore) budeme spracúvať na tento účel po dobu do skončenia výberového konania. Spracúvanie údajov uchádzačov o zamestnanie na tento účel je nevyhnutné, aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy (predzmluvné vzťahy). Bližšie informácie o podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na tento účel nájdete na stránke https://www.messer.sk/documents/921896/6551985/1t+Pou%C4%8Denie+pre+uch%C3%A1dza%C4%8Da+o+pr%C3%A1cu+v+r%C3%A1mci+prebiehaj%C3%BAceho+v%C3%BDberov%C3%A9ho+konania.pdf/cc76af49-e8df-3656-9c29-1767ac23f8e5?t=1655058466816.“

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Oprávnenie na vedenie VZV, NZV – nie je podmienkou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Messer Tatragas, spol. s r. o.. je členom nadnárodnej skupiny Messer, ktorá patrí k vedúcim svetovým výrobcom priemyselných plynov.

Messer Tatragas, spol. s r. o. je najväčšou spoločnosťou skupiny na Slovensku. Vznikol v roku 1990 ako spoločný podnik skupiny Messer a spoločnosti Chemika, Bratislava. Od roku 1998 je Meser Tatragas 100 %-nou dcérskou spoločnosťou firmy Messer SE & Co. KGaA.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Lisá
Tel.: +421250254440