IT Manažér

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, Nová Dubnica

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 2200 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT manažér je odborník na informačné technológie, ktorý zodpovedá za správu a riadenie všetkých aspektov IT v organizácii. Jeho hlavným cieľom je zabezpečiť, aby IT systémy a infraštruktúra podporovali efektívne fungovanie firmy.

Správa IT projektov: IT manažér plánuje a riadi implementáciu IT projektov v organizácii. To zahŕňa analýzu požiadaviek, výber technológií, riadenie rozpočtu a sledovanie pokroku projektov.

Správa IT infraštruktúry: Zodpovedá za udržiavanie a rozvoj IT infraštruktúry organizácie. To zahŕňa správu serverov, sietí, databáz, a iných technologických zariadení.

Bezpečnosť IT: IT manažér musí zabezpečiť, že dáta a informácie organizácie sú chránené pred hrozbami a zneužitím. To zahŕňa implementáciu bezpečnostných politík, sledovanie bezpečnostných incidentov a riadenie ich riešenia.

Správa IT tímu: Zodpovedá za riadenie IT tímu, vrátane náboru, školenia a hodnotenia zamestnancov. Musí zabezpečiť efektívnu spoluprácu a komunikáciu v tíme.

Plánovanie rozpočtu: IT manažér má na starosti plánovanie a správu rozpočtu pre IT oddelenie. Musí efektívne hospodáriť s finančnými zdrojmi a optimalizovať náklady.

Podpora používateľov: Zabezpečuje, aby používatelia mali prístup k potrebným IT zdrojom a poskytuje technickú podporu a riešenie problémov s IT systémami.

Reportovanie a hodnotenie: Pravidelne poskytuje vedeniu organizácie správy o stave IT systémov, implementovaných projektoch a výdavkoch.

Zamestnanecké výhody, benefity

Medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
√ Kariérny rast
√ Vernostný bonus
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity – firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, … a iné

Informácie o výberovom konaní

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky. 

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Minimálne SŠ vzdelanie / VŠ, odbor informačné technológie.
  • Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti IT, spojenej s riadením ľudí.
  • Hlboké technické znalosti v oblasti informačných technológií a systémov.
  • Skúsenosti s rôznymi operačnými systémami, sieťovými technológiami, databázovými systémami a aplikáciami.
  • Schopnosť rýchlo identifikovať a riešiť technické problémy a problémy s výpočtovými systémami.
  • Jazykové znalosti  – anglický jazyk (pokročilý)
  • Samostatné riešenie problémov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433