Účtovníčka

EKA-Z, s. r. o.

Miesto výkonu práce: Vysokoškolákov 41/31, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Dátum nástupu:

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Plat: 930 - 3 000 EUR/mesiac Mzda sa skladá z fixnej zložky a odmeny za výkon.

Výhody / Benefit:
ČO PONÚKAME?
• Rodinná Atmosféra: Vo firme profiúčtovníctvo nie ste len číslom. U nás ste členom rodiny, kde každý individuálne prispieva k celkovému úspechu a každý člen je cenený. Našu firmu netvoria budovy a stroje, ale kolektív nadšených ľudí, odborníkov.
• Pracovná Rovnováha a Život: Rešpektujeme váš osobný čas a rodinné záväzky. Umožňujeme flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočne pracovať aj z domu, takže sa môžete sústrediť na to, čo je v živote dôležité.
• Vzdelávacie Príležitosti: Ponúkame širokú škálu vzdelávacích kurzov a školení pre Váš profesionálny a osobný rast. Chceme, aby ste boli v obore vždy o krok vpred.
• Kolektívne Aktivity Mimo Práce: Pravidelné teambuildingové aktivity, výlety a kultúrne akcie sú len niektorými z možností, ako sa môžete bližšie spoznať s kolegami mimo pracovného prostredia.
• Wellness a Pohoda: Ponúkame Vám možnosť užívať si firemné wellness aktivity, bezplatné cvičenie s trénerom a konzultácie s výživovým poradcom. Dbáme na vašu fyzickú aj mentálnu pohodu.
• Silný Tímový Duch: V našom kolektíve vládne atmosféra vzájomnej podpory a spolupráce. Budete súčasťou tímu kreatívnych ľudí, ktorí sa bavia prácou a vytvárajú spoločne úspechy.
• Firemné Súťaže: Naše súťaže nie sú len o zábave či o odmenách. Sú zamerané na posilnenie tímového ducha a umožňujú našim zamestnancom aktívne sa podieľať na rozvoji a inováciách našej spoločnosti. Vaše nápady a návrhy v rámci týchto súťaží môžu priamo ovplyvniť našu spoločnú budúcnosť a rast.


Pripojte sa k nám a využite všetky tieto benefity na posilnenie svojej kariéry a osobného života. V profiúčtovníctve Vás čaká príležitosť rásť, učiť sa a byť súčasťou niečoho špeciálneho.
Popis pracovného miesta:
ČO OČAKÁVAME?
• Základy z Účtovníctva: Minimálna ročná prax v oblasti účtovníctva je požadovaná, ale tam to nekončí.
• Ochota Učiť sa: Očakávame od Vás veľkú chuť učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti. V účtovníctve je vždy niečo nové a vždy kam sa posúvať, ochota neprestajne sa vzdelávať a získavať nové skúsenosti a vedomosti je pre nás rovnako dôležitá ako už získané vedomosti.
• Spolupráca v Tíme: Vaša schopnosť spolupracovať s kolegami, komunikovať s klientmi a byť otvorená nápadom a spätným väzbám je kľúčová pre náš spoločný úspech.
• Aktívny Prístup k Výzvam: Očakávame, že sa postavíte výzvam čelom, pritom budete hľadať riešenia a nové prístupy k problémom. Správnym zaúčtovaním sa naša práca často len začína. Vy sa musíte na účtovníctvo vedieť pozrieť s nadhľadom a včas identifikovať hrozby a možnosti na zlepšenie.
• Ochota Pomáhať: Očakávame, že budete mať skutočnú túžbu pomáhať nielen svojim kolegom, ale aj našim klientom. Vaša schopnosť poskytnúť podporu a rady menej skúseným členom a klientom a zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti je pre nás mimoriadne cenná.

Chceme z Vás vytvoriť lídra v oblasti účtovníctva a nastúpiť s Vami na spoločnú cestu k úspechu.
Ste pripravená na novú kariérnu výzvu? Ste ochotná pridať sa k nášmu rastúcemu tímu a stať sa súčasťou rodiny profiúčtovníctva? Ak áno, neváhajte a kontaktujte nás!

Vaša budúcnosť v účtovníctve začína TU!
Podmienky na uchádzača:
uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Ekonomika, účtovníctvo
Prax na pozícii/v oblasti
Účtovník
Počet rokov praxe
1
Kontaktná osoba: Ing. Richard Roubal
Telefón: +421415624345
Email: