Informatik

Protimonopolný úrad SR

Miesto práce
Drieňová 24, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac1 700 EUR/mesiac, Podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (základná zložka mzdy: tarifný plat: od 884,50 eur do 1 061,00 eur v závislosti od dĺžky započítanej praxe + osobný príplatok).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agendu útvaru tvorí najmä: koordinovanie, rozvíjanie, implementovanie a prevádzkovanie informačných technológií úradu, prevádzkovanie a bezpečnosť počítačovej siete úradu a správu koncového uzla siete Govnet, údržba prevádzkovaného technického a programového vybavenia úradu, poskytovanie poradenstva užívateľom v oblasti informačných technológií, technickú súčinnosť forenzného vyšetrovania, tvorba interných riadiacich aktov úradu v oblasti informačných technológií.

Vybrané pracovné činnosti: príprava, údržba, realizácia, zabezpečovanie súčinnosti, poradenstva a ostatných činností, ktoré vyplývajú z činností, ktoré sú potrebné pri vykonaných inšpekciách v oblasti forenzného systému, samostatné vypracovanie, metodické spracovanie, navrhovanie technických postupov v oblasti forenzného systému. – Zabezpečovanie úloh „dátového kurátora“ a to hlavne riadenie údajov úradu a ich rozvoj, zodpovednosť za procesy kvality údajov, súlad so štandardami, zverejňovanie údajov

Každý zamestnanec na útvare sa stretáva s prácou v každom type agendy. Ide o dynamickú prácu vhodnú pre uchádzača, ktorý nemá rád stereotyp a hľadá uplatnenie v IT oblasti, má rád nové výzvy, rád sa učí nové veci a očakáva osobnostný rozvoj.

Zamestnanecké výhody, benefity

– pružný pracovný čas
– týždenný pracovný čas 37,5 hod.
– 1 týždeň dovolenky naviac
– možnosť 8 dní home office do mesiaca
– 1 sick day za polrok
– voľno s náhradou mzdy na sprevádzanie dieťaťa v prvý deň školského roka
– penzijné pripoistenie (tretí pilier) v hodnote 2% hrubej mzdy/mesiac
– služobný notebook

Informácie o výberovom konaní

Po vyhodnotení doručených žiadostí budú realizované osobné pohovory len s vybranými uchádzačmi/uchádzačkami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows – Pokročilý
Microsoft Windows Server – Pokročilý
Linus – Základy
Mac OS X – Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– skúsenosti so správou operačných systémov (Windows, Linux, Mac)
– skúsenosti s prevádzkou počítačovej siete LAN – výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Protimonopolný úrad Slovenskej republiky je nezávislý ústredný orgán štátnej správy Slovenskej republiky pre ochranu hospodárskej súťaže a koordináciu štátnej pomoci. Úrad zasahuje v prípadoch kartelov, zneužívania dominantného postavenia, vertikálnych dohôd, kontroluje koncentrácie, ktoré spĺňajú notifikačné kritériá a posudzuje konanie orgánov štátnej správy a samosprávy v prípade, že sa dopustia obmedzenia súťaže a taktiež zabezpečuje ochranu hospodárskej súťaže v oblasti štátnej pomoci. Protimonopolný úrad SR aplikuje okrem slovenského aj európske súťažné právo. V rámci Európskej siete pre hospodársku súťaž (ECN) plní úlohy, ktoré vyplývajú SR z členstva v Európskej únii.

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Jana Glosíková
Tel.: +421243336400
E-mail: jana.glosikova@antimon.gov.sk