Business Development Manager, betón

TARGET Executive Search

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacPlat, bonusová schéma, ako aj systém benefitov pre danú pozíciu, bude prerokovaný priamo s klientom. Výsledné ohodnotenie, ktoré je nastavené férovo, v súlade s trhom v danej oblasti, bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Business Development Manager pre segment betónu bude mať plnú zodpovednosť za tento trhový segment. Zameria sa prednostne na aktívne a systematické budovanie predaja v rámci celého Slovenska a rozširovanie klientskej bázy. Bude zároveň hlavným kontaktom pre technickú podporu partnerov. Hľadáme zákaznícky orientovaného kolegu, ktorý má technické vzdelanie a zároveň chuť sa venovať aktívnemu predaju a technickému poradenstvu v betonárskom segmente.

Do firemnej kultúry nášho klienta dobre zapadne kolega, ktorému vyhovuje pracovať v stavebnej branži, je proaktívny a má záujem neustále pracovať na svojom rozvoji. Výhodou je, ak má určité znalosti z betonárskej branže, prípadne záujem si budovať dlhodobú kariéru v tejto oblasti. Náš klient poskytne dôkladné produktové a technické zaškolenie. Dôležité je, aby mal nový kolega skutočný záujem o túto oblasť a rozumel tomu, že napriek technickej povahe tohto produktu ide stále o obchod, teda schopnosť získať si obchodných partnerov a rozvíjať dlhodobé vzťahy na profesionálnej úrovni.

Náplň práce:

• identifikácia nových obchodných príležitostí, systematická práca so zákazníkmi, ktorými sú betonárky, stavebné spoločnosti a výrobcovia prefabrikátov
• tvorba a návrhy technických riešení, príprava cenových ponúk, priame obchodné jednania so zákazníkmi v rámci celého Slovenska
• technická podpora spolupracujúcich betonární a na stavbách, poskytovanie technických konzultácií
• pro-aktívna spolupráca pri nastavení receptúr, vrátanie testovania a naštartovanie procesu dodávok pre nových zákazníkov
• produktová a obchodná spolupráca s kolegami v koncerne
• organizácia školení a príprava podkladov pre zákazníkov a aplikačných partnerov
• analýza trhu, reporting a práca v CRM

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je švajčiarsky koncern, ktorý patrí medzi vedúce firmy v sektore stavebnej chémie, stavebných materiálov a riešení pre priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo/ technické materiály

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk – Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požiadavky:

• Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti stavebníctva/technických materiálov
• Prax v oblasti predaja a technického poradenstva v oblasti stavebníctva; môže byť aj absolvent, ktorý pracoval v tejto oblasti popri škole a má záujem o obchodno-technickú kariéru v betonárskom sektore v renomovanej spoločnosti
• Znalosť betonárskeho segmentu výhodou
• Aktívny prístup, komunikatívnosť, komerčné myslenie, ochota na sebe pracovať
• Vodičský preukaz B
• Znalosť anglického jazyka (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania „headhuningu“ v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Tel.: +421254411617